MAMI, OCI POĎ SA SO MNOU HRAŤ NA šKôLkU !!!

MILÉ DETI A RODIČIA ,

keďže nemôžeme byť teraz spolu, pretože na nás zaútočil zlý bacil „COROŠ“ a my ho chceme čím skôr poraziť ,rozhodli sme sa s pani učiteľkami , že pokiaľ nebudeme môcť byť spolu v našej materskej škole  tak sa s Vami budeme hrať, rozprávať a tešiť sa prostredníctvom internetu. 

Naše stretnutia budú o to pútavejšie, že sa budeme môcť vidieť cez ZOOM kameru, v ktorej sa budete môcť s nami porozprávať, zasmiať sa, pochváliť sa ,čo doma s Vašou rodinou robíte ,alebo čo sa Vám podarilo vytvoriť, alebo niečo nové naučiť .

Budeme mať pre Vás a Vašich rodičov pripravené aktivity, ktoré určite hravo zvládnete. Veď my vieme ,že ste veľmi šikovní !  Jeden krát za týždeň (v pondelok)  Vám prídu rôzne básničky, pesničky, tančeky, omaľovánky, pracovné listy s rôznymi úlohami na celý týždeň.

Keď sa Vám toto všetko podarí tak sa nám môžete pochváliť cez ZOOM kameru, kde nám to všetko môžete ukázať, alebo povedať.

Chcete sa nám pochváliť ,čo sa Vám podarilo vytvoriť, naučiť a čo máte nové ? Alebo sa chceš porozprávať s pani učiteľkou?

Tak si pozri ROZVRH ZOOM kamery ! J

ROZVRH:

PONDELOK  s pani riaditeľkou Jankou a p.asistentkou Biankou od 10:00 – 11:00 hod. Pre pripojenie stlačte TU. Prípadne Zoom Meeting ID: 762-4390-6769

STREDA – s pani učiteľkou Natálkou  od 10:00 – 11:00 hod. Pre pripojenie stlačte TU Alebo použite Zoom ID: 810-707-7299

PIATOK – s pani učiteľkou Aďkou  od 10:00 – 11:00 hod. Pre pripojenie stlačte TU. Prípadne Zoom ID: 828-622-9313

Návod ako sa pripojíte na rôznych platformách: VIDEO

Úlohy ŽABKY:

Úlohy VČIELKY: